Genel Bilgiler


TOPLANTI İSMİ
Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantısı

KONGRE MERKEZİ
Liberty Lykia Kongre Merkezi, Fethiye, Muğla
http://www.libertycongresscenter.com/tr

TARİH
5-7 Nisan 2019

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı konusmacıların oldugu oturumlarda simultane tercüme yapılacaktır.

YAKA KARTI
Tüm katılımcı ve refakatçilerin 5-7 Nisan 2019 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

STAND ALANI
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

KATILIM BELGESİ
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 7 Nisan 2019 tarihinde, katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerini kayıt masasından alabilirsiniz.

KREDİLENDİRME
Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birligi Sürekli Tıp Egitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

ORGANİZASYON SEKRETERLİĞİ
Düzenleme kurulu, Invictus Turizm’i Kongre Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Kongre ile ilgili herhangi bir talebinizde Invictus Turizm'e ([email protected]) başvurmanızı rica ederiz.

KAYIT MASASI
Kayıt Masası, Liberty Lykia Kongre Merkezi’nde 3 Nisan 2019 tarihinde çalışmaya başlayacaktır. 5-7 Nisan 2019 tarihleri arasında 07:30-22:00 saatleri arasında hizmet verecektir.